Pyydä tarjous

Jos IT-ympäristösi kehitys tai yritystason IT-hankinnat askarruttaa, niin varaa kalenterista aikaa ilmaiseen asiantuntijakonsultaatioon. Käydään tilanteenne läpi ja halutessanne tarjoamme ongelmiinne parhaat ratkaisut.

Tarvitessasi muuta apua IT-palveluihin liittyen, löydät lisää yhteystietoja skrollaamalla tätä sivua alas.

LÄHETÄ TARJOUSPYYNTÖ

Hallinto ja myynti

Eeli Hukkanen

Toimitusjohtaja
050 384 3558
eeli.hukkanen@e-it.fi

Jorma Keinänen

Ratkaisumyyjä
040 650 0737
jorma.keinanen@e-it.fi

Tuomo Kivimäki

Ratkaisumyyjä
040 5814529 
tuomo.kivimaki@e-it.fi

Sami Lukkari

Ratkaisumyyjä
040 5815441
sami.lukkari@e-it.fi

Sonja Hukkanen

Kehityspäällikkö
041 536 8361
sonja.hukkanen@e-it.fi

Aleksi Ceder

Asiakkuuspäällikkö
0400 604 452
aleksi.ceder@e-it.fi

Tekninen tiimi

Sonja Hukkanen

Koordinointi
041 536 8361
sonja.hukkanen@e-it.fi

Aleksi Ceder

Järjestelmäasiantuntija
0400 604 452
aleksi.ceder@e-it.fi

Toni Sipiläinen

Järjestelmäasiantuntija
040 683 9117
toni.sipilainen@e-it.fi

Eeli Hukkanen

Järjestelmäasiantuntija
050 384 3558
eeli.hukkanen@e-it.fi

Julius Lilja

Järjestelmäasiantuntija
040 776 1086
julius.lilja@e-it.fi

Tomi Hintsala

Järjestelmäasiantuntija
045 316 8073
tomi.hintsala
@e-it.fi

Joonas Veijalainen

Teknisen tuen asiakaspalvelija
040 832 3660
joonas.veijalainen@e-it.fi

Numerot ja osoitteet

Myynti

020 755 8448
myynti@e-it.fi

Tekninen tuki

020 755 8449
tuki@e-it.fi

Käyntiosoitteet

Espoon toimisto

Finnoonniitynkuja 7, 02270 Espoo
020 755 8440

Tampereen toimipiste

33400 Tampere,
020 755 8444

Toimipisteet

Rajamäen toimipiste

Vihtakuja 6, 05200 Rajamäki

Palvelinsali

Huurrekuja 10, 04360 Tuusula

Mäntsälän toimipiste

Taka-Arolantie 170, 04660 Numminen

Laskutus

Puhelinnumero

020 755 8447

OVT-tunnus

003721139570

Välittäjätunnus

OKOYFIHH

Y-tunnus

2113957-0

Operaattori

Pohjola-Pankki

Sähköpostilaskut

21139570@scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti vain PDF

Vastaanotamme kaikki laskut mieluiten sähköisesti, jotta voimme taata mahdollisimman nopean käsittelyajan. Mikäli ette voi toimittaa verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskut sähköpostitse osoitteeseen 21139570@scan.netvisor.fi.

Mikäli sähköinen laskun toimitus ei onnistu voitte toimittaa laskun postiosoitteeseemme alla.

e-IT Oy

21139570
PL 100
80020 Kollektor Scan

TUTUSTU IT-TUKI-
PALVELUIHIMME

VIISI VINKKIÄ TIETOTURVAAN

Jaa sivu

LinkedIn
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Pyydä tarjous

Ota yhteyttä